January 16, 2015

Olive Green service update

2015-01-16_13h37_30Today we have updated the Olive Green service. Here are the most important changes:

 • New navigation makes learning on mobile devices more comfortable
 • All program control mechanisms are now in the upper menu bar
 • You can now navigate using your keyboard
  • PageUp / PageDown – next / previous page (only while browsing learning material)
  • number keys: 4, 5, 6 – evaluation I know / Almost / I don’t know
  • Enter – enters your answer
 • Colours used in exercise evaluation are now: green – correct, red – incorrect
 • App synchronisation status signalling is now enabled
 • System has been optimised and amended

We hope these technical improvements will make your Olive Green experience more pleasurable.

S.

26 thoughts on “Olive Green service update

 1. Ireneusz

  wpisując wyraz w jednej ramce pojawia sie on we wszystkich pozostałych. kasując kasuja sie wszystkie .Dotyczy to zadan gramatycznych

  Reply
  1. Alicja

   Ćwiczenie z lukami działa prawidłowo. W przypadku dalszych zgłoszeń, prosimy o kontakt przez formularz dostępny w górnym menu (“Wyślij opinię”) na stronie http://www.olivegreenthemovie.com.
   Nasz dział pomocy technicznej zapozna się ze sprawą i udzieli wskazówek, co zrobić, żeby program Olive Green działał prawidłowo.
   Dziękujemy!

   Reply
 2. Krzysztof

  Potwierdzam spostrzeżenie kolegi. Niby wiadomo co wpisać i jak się ocenić ale denerwuje i dekoncentruje ta walka z polami tekstowymi. Czekamy na zajęcie się tą sprawą.

  Reply
 3. Anita

  Witam
  Kiedyś utworzyłam konto , ale potem o tym jakoś zapomniałam – chziałabym rozpocząć kurs, ale po logowaniu na stronie wszytko się blokuje- strona nie wyświetla się wcale – jest zupełnia pusta- próbowałam na kilku komputerach i jest to samo. Proszę o pomoc

  Reply
  1. admin Post author

   Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się w stopce i kontakt bezpośrednio z działem pomocy technicznej.
   Pozdrawiamy,
   Zespół SuperMemo

   Reply
 4. Wiktor

  Olive Green nie włącza się, nie startuje. Proszę o szybką pomoc. Dodam, że instalacja z płyty, windows 7, x64. Po pierwszej instalacji się uruchamiał, a po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu “kicha” nie startuje.

  Reply
  1. Alicja

   Prosimy o kontakt przez formularz dostępny w górnym menu (“Wyślij opinię”) na stronie http://www.olivegreenthemovie.com.
   Nasz dział pomocy technicznej zapozna się ze sprawą i udzieli wskazówek, co zrobić, żeby program Olive Green działał prawidłowo.
   Dziękujemy!

   Reply
 5. Beata Pender

  Szanowni Państwo
  Kupiłam pudełkowy kurs Olive Green. Zainstalowałam na komputerze podając kod aktywujący. Przeszłam kilka lekcji, ale ponieważ program Supermemo UX nie pobierał mi kursu, a chciałam widizeć postęp nauki próbowałam to zmienić i niestety uszkodziałam kurs. W związku z tym odinstalowałam kurs i niestety nie mgę go ponownie zainstalować. Pojawia się komunikat: This curse has already been installed in the system. Proszę o pomoc. Nie wiem w czym jest problem.
  z poważaniem
  Beata Pender

  Reply
  1. Alicja

   Prosimy o kontakt przez formularz dostępny w górnym menu (“Wyślij opinię”) na stronie http://www.olivegreenthemovie.com.
   Nasz dział pomocy technicznej zapozna się ze sprawą i udzieli wskazówek, co zrobić, żeby program Olive Green działał prawidłowo.
   Dziękujemy!

   Reply
 6. rafał

  Witam, zainstalowałem wersję pudełkową. Instalacja przebiegła pomyślnie. Jednak kurs nie uruchamia się. Klikając na ikonę kursu nic sie nie dzieje.

  Reply
 7. Joanna

  Olive Green nie uruchamia się. Instalacja z płyty, windows 7, x64. Po pierwszej instalacji się uruchamiał, a po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu nie działa.

  Reply
 8. Gosia

  Witam,
  mam pytanie odnośnie kursu, zakupiłam wersję pudełkową, zainstalowałam, doszłam do 5 poziomu w nauce, niestety odkryłam, że nie mogę się cofnąć z powrotem do części poprzednich (4,3,2,1) – czy mogą mi Państwo napisać czy to wina mojego programu, czy ten irytujący fakt, jest po prostu wbudowany w program żeby nie można było cofać się do poprzednich części? To wielki minus tego programu, bardzo proszę o pomoc, dziękuję,

  Reply
  1. SuperMemo Team

   Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi technicznej przez formularz kontaktowy – link KONTAKT u dołu strony.

   Pozdrawiamy
   Zespół SuperMemo

   Reply
 9. Michał Mroczkowski

  Witam serdecznie,

  Mam kurs Olive Green na płycie i po zainstalowania na systemie Winodows 10 x64 nie uruchamia się.
  Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

  Pozdrawiam.

  Reply
 10. FelixG

  Kto chce zarobic w sieci kilkanascie $$ dziennie??? Sposob jest prosty i dziala, poszukajcie sobie w google: jak kosic kase na adfly

  Reply
 11. Karolina

  Witam,
  Po mimo zainstalowania płyty kurs nie działa. Nie da się uruchomić żadnej sceny jedynie działa funkcja “ucz się” . Proszę o wyjaśnienie i pomoc w naprawieniu zaistniałego problemu.

  Reply
 12. Tomek

  Mam ten sam problem:
  “Po mimo zainstalowania płyty kurs nie działa. Nie da się uruchomić żadnej sceny jedynie działa funkcja “ucz się” . Proszę o wyjaśnienie i pomoc w naprawieniu zaistniałego problemu.”

  Reply
 13. Dariusz Białaszewski

  Witam.
  Mam na komputerze zainstalowany program, którego nie włączałem od 02/2018. Aktualnie po uruchomieniu programu nie działają filmy – uaktywnia się “pasek” ładowania filmu i nic się nie dzieje. Sama aplikacja działa, ćwiczenia również, ale bez możliwości uruchomienia filmów z poziomu ćwiczeń.
  Na komputerze nie były dokonywane żadne większe zmiany.
  Program Olive Green został ponownie przeinstalowany, ale brak jest poprawy.
  Proszę o wsparcie w omawianym problemie.
  Z poważaniem,
  Dariusz Białaszewski

  Reply
 14. viagra tablets australia

  It’s remarkable to visit this web site and reading the views of all colleagues concerning this piece of writing, while I am also eager of getting know-how.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>