October 28, 2016

Olive Green makes history

To the best of our knowledge, “Olive Green” has won more education and film awards than any other modern English course in the world. Where did those awards come from and how exactly did we win them? How can a publishing house create a language project that transcends the borders of standard educational films and wins at film festivals? Read about it on our company blog.

M.

7 thoughts on “Olive Green makes history

 1. Pioter

  Świetny kurs. Miałem trochę przerwy w połowie więc teraz mam sporo powtórek, ale mam motywację aby przejść go do końca. Czy przewidujecie jakiś ciąg dalszy?

  1. SuperMemo Team

   Dzięki za miłe słowa :) Trzymamy kciuki za Twoją motywację do ukończenia kursu – daj znać, czy Ci się udało.

   Jakieś plany kontynuacji historii Olive Green mamy ;-) ale na razie nie możemy zdradzić szczegółów. Na pewno głosy zachęcające nas do dalszych prac sprawią, że poczujemy się zmotywowani do intensywnego myślenia o tym ;-)

 2. Arek

  A co z kursem dla dzieci? Zaraz po powstaniu OG odpowiadaliście mi, że są plany i na takie kursy. Trochę czasu już minęło, OG został pouzupełniany, dzieci mi podrosły. Chyba już czas na filmową naukę języka z supermemo. Trzymacie coś w zanadrzu?

 3. Magdalena

  Super kurs. Wszystkim polecam. Języki obce nie należą do moich mocnych stron, jednak z tym kursem już na poziomie A1 zauważam efekty nauki. Super! Czekam na kolejne wydania tak fajnie skonstruowanych kursów. Pozdrawiam

Comments are closed.