Allen Adams

Allen Adams - Mac McKenna

Allen Adams
Aktor:
Mac McKenna

Adams jest mechanikiem na pół etatu, alkoholikiem na pełny etat i… mordercą. Z całą pewnością nie jest osobą urodzoną pod szczęśliwą gwiazdą.

Tak całkiem szczerze, Adams nigdy nie zamierzał nikogo zabić, ale został w to wmanewrowany przez Roberta Murraya. To on sprytnie uszkodził samochód Stevena i Sophie Campbell, co doprowadziło do ich dramatycznego zgonu. Sam Adams jednak nie miał pojęcia, że to się wydarzy – sądził, że po prostu pomógł Murrayowi wyłudzić pieniądze za ubezpieczenie.

Murray wynagrodził go później całkiem szczodrze, jednocześnie jasno dając mu do zrozumienia, że tylko całkowite milczenie zapewni mu bezpieczeństwo. Adams nigdy nie był aniołem, ale nie jest też złym człowiekiem. Ciężar okropnej tajemnicy rzucił cień na całe jego życie. Zaczął pić, a wtedy rodzina i przyjaciele odwrócili się od niego.

I tak w czasie, gdy ten żałosny, samotny człowiek zapija się na śmierć, pewnego dnia David i Alfie składają mu wizytą.

3 wypowiedzi w “Allen Adams

 1. Stokrotka

  He looks like Anthony Hopkins in Hannibal! His face tells everything – he must be a murderer. I’m sure it would be really very interesting character, can’t wait to see him!

  Odpowiedz
 2. mysterious

  For me, Allen is not a murderer. He did it by accident – it’s only fault Robert, who cleverly tricked Allen. You can see that the man couldn’t accept what he did – he began to drink, lost friends and family. Why do you think came to him David and Alfie? Do you think they suspect him of this crime?

  Odpowiedz
 3. Mademoiselle

  I’m also curious what David and Alfie could want from him… I don’t think they suspect him of this accident, but rather think he can know something about it. What do you think, will he be a important character in this movie? ;>

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>