22 kwi 2016

Gold World Medal dla Olive Green

Las Vegas okazało się kolejnym szczęśliwym miejscem dla Olive Green. To właśnie tutaj, w światowej stolicy rozrywki, odebraliśmy kolejną nagrodę za nasz interaktywny film akcji. Jest to Gold World Medal, otrzymany w ramach New York Festivals World’s Best TV and Film Awards w kategorii Entertainment.

gold-medal-small

Na gali obecni byli przedstawiciele znanych firm producenckich i telewizji ze świata filmowego, tacy jak CNN, HBO, BBC, ZDF, Deutsche Welle, France 5, Disney Channels, a nawet Al Jazeera America. Miło jest poczuć się częścią tak prestiżowego towarzystwa, w dodatku z wygraną w ręku ;-)

The 2016 New York Festivals  international Film & TV Awards; 5/19/2016

W gronie finalistów znalazły się 724 zgłoszenia z 48 krajów, wybrane z kilku tysięcy zgłoszeń, które napłynęły z całego świata. Do finału konkursu dostało się aż 3 kandydatów z Polski. Oprócz Olive Green, zwycięzcą okazał się także film dokumentalny „Dotknięcie anioła”, który także zdobył Złoty medal. Trzeci zgłoszony do konkursu film z polski – „Karski” – otrzymał certyfikat finalisty. Gratulujemy!

The 2016 New York Festivals  international Film & TV Awards; 5/19/2016

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie festiwalu.

M.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>