14 kwi 2016

International Excellence Award

Świetna passa SuperMemo World trwa. Kurs filmowy „Olive Green” otrzymał kolejną nagrodę w międzynarodowym konkursie The London Book Fair International Excellence Awards. Nagrodę w kategorii The Educational Learning Resources Award odebrali: prezes firmy Krzysztof Biedalak, kierownik redakcji Alicja Jankowiak i menedżer rynku edukacyjnego Elżbieta Trubowicz-Gołuńska.

DSC05462

Jak podkreśliło jury, Olive Green to pasjonujący dreszczowiec, w którym historia kradzieży dzieła sztuki jest bazą do nauki języka angielskiego. Elżbieta Trubowicz-Gołuńska tak relacjonowała przebieg wydarzenia: Kiedy usłyszeliśmy ze sceny „Zwyciężyli twórcy Olive Green, firma SuperMemo z Polski”, nasza radość nie mogła być większa. SuperMemo World jest pierwszym zwycięzcą z Polski na Targach Książki w Londynie! Odnieśliśmy historyczne zwycięstwo :)

nagroda

Nagroda The Educational Learning Resources Award to już 11. wyróżnienie dla projektu, który powstał przy zaangażowaniu całego zespołu firmy SuperMemo World, w oparciu o nasz własny pomysł i scenariusz. Projekt zbiera wyróżnienia i pochwały na całym świecie za swoje nowatorskie i odważne podejście do nauczania angielskiego.

M.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>