28 paź 2016

Olive Green przechodzi do historii

Według naszej najlepszej wiedzy „Olive Green” to najbardziej nagradzany współczesny kurs do nauki języka angielskiego, zdobywca nagród edukacyjnych i filmowych na całym świecie. Skąd pochodzą te nagrody i dlaczego właściwie je zdobyliśmy? Jak to się stało, że projekt stworzony przez wydawnictwo językowe wykracza poza ramy sztywnych filmów edukacyjnych i zdobywa nagrody na festiwalach filmowych? Przeczytaj o tym na naszym blogu firmowym.

M.

7 wypowiedzi w “Olive Green przechodzi do historii

 1. Pioter

  Świetny kurs. Miałem trochę przerwy w połowie więc teraz mam sporo powtórek, ale mam motywację aby przejść go do końca. Czy przewidujecie jakiś ciąg dalszy?

  Odpowiedz
  1. SuperMemo Team

   Dzięki za miłe słowa :) Trzymamy kciuki za Twoją motywację do ukończenia kursu – daj znać, czy Ci się udało.

   Jakieś plany kontynuacji historii Olive Green mamy ;-) ale na razie nie możemy zdradzić szczegółów. Na pewno głosy zachęcające nas do dalszych prac sprawią, że poczujemy się zmotywowani do intensywnego myślenia o tym ;-)

   Odpowiedz
 2. Arek

  A co z kursem dla dzieci? Zaraz po powstaniu OG odpowiadaliście mi, że są plany i na takie kursy. Trochę czasu już minęło, OG został pouzupełniany, dzieci mi podrosły. Chyba już czas na filmową naukę języka z supermemo. Trzymacie coś w zanadrzu?

  Odpowiedz
 3. Magdalena

  Super kurs. Wszystkim polecam. Języki obce nie należą do moich mocnych stron, jednak z tym kursem już na poziomie A1 zauważam efekty nauki. Super! Czekam na kolejne wydania tak fajnie skonstruowanych kursów. Pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>