28 paź 2016

Olive Green przechodzi do historii

Według naszej najlepszej wiedzy „Olive Green” to najbardziej nagradzany współczesny kurs do nauki języka angielskiego, zdobywca nagród edukacyjnych i filmowych na całym świecie. Skąd pochodzą te nagrody i dlaczego właściwie je zdobyliśmy? Jak to się stało, że projekt stworzony przez wydawnictwo językowe wykracza poza ramy sztywnych filmów edukacyjnych i zdobywa nagrody na festiwalach filmowych? Przeczytaj o tym na naszym blogu firmowym.

M.

7 wypowiedzi w “Olive Green przechodzi do historii

 1. Pioter

  Świetny kurs. Miałem trochę przerwy w połowie więc teraz mam sporo powtórek, ale mam motywację aby przejść go do końca. Czy przewidujecie jakiś ciąg dalszy?

  1. SuperMemo Team

   Dzięki za miłe słowa :) Trzymamy kciuki za Twoją motywację do ukończenia kursu – daj znać, czy Ci się udało.

   Jakieś plany kontynuacji historii Olive Green mamy ;-) ale na razie nie możemy zdradzić szczegółów. Na pewno głosy zachęcające nas do dalszych prac sprawią, że poczujemy się zmotywowani do intensywnego myślenia o tym ;-)

 2. Arek

  A co z kursem dla dzieci? Zaraz po powstaniu OG odpowiadaliście mi, że są plany i na takie kursy. Trochę czasu już minęło, OG został pouzupełniany, dzieci mi podrosły. Chyba już czas na filmową naukę języka z supermemo. Trzymacie coś w zanadrzu?

 3. SuperMemo Team

  Planujemy nowe wydanie kursów dla dzieci w połowie roku w naszym nowym serwisie http://www.SuperMemo.com. Do serwisu zapraszamy już teraz, można się logować wykorzystując dane z serwisu Olive Green :)

 4. Magdalena

  Super kurs. Wszystkim polecam. Języki obce nie należą do moich mocnych stron, jednak z tym kursem już na poziomie A1 zauważam efekty nauki. Super! Czekam na kolejne wydania tak fajnie skonstruowanych kursów. Pozdrawiam

Komentarze zostały wyłączone.