3 mar 2016

Olive Green w Dubaju

Nasz film interaktywny „Olive Green” został finalistą w konkursie GESS Education Awards na najlepszą aplikację edukacyjną. W związku z tym otrzymaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w targach Global Educational Supplies & Solutions oraz w uroczystej gali, podsumowującej konkurs GESS Education Awards.

1

Kilka wrażeń na gorąco z Dubaju: „Targi GESS i gala rozdania nagród to bardzo inspirujące wydarzenia – spotkanie najlepszych firm z branży edukacyjnej. Uczestniczyć w tym to był zaszczyt.” – mówi Małgorzata Śmigielska, menedżerka pionu Blended Learning w SuperMemo World, uczestniczka tegorocznego GESS. „Dubaj jako miasto? Brak słów by opisać, ale zdecydowanie polecam. To miasto, w którym mieszają się kultury, a mimo to wszyscy żyją w zgodzie. Bardzo duży szacunek dla kobiet. Widoki momentami zapierają dech. Trudno nie robić zdjęć”.

Najlepiej o atmosferze gali i samego Dubaju opowiedzą chyba właśnie one.

M.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>