16 lut 2016

Olive Green w finale GESS Education Awards

Z Dubaju dotarły do nas bardzo dobre wiadomości: „Olive Green” po raz kolejny została doceniona na arenie międzynarodowej! Jury GESS Education Awards wyróżniło nasz produkt w kategorii Best Paid for ICT / App Product. Pełna lista finalistów konkursu dostępna jest na www.gessawards.com/gess-education-awards-finalists.

gess-2

GESS czyli Global Educational Supplies & Solutions to targi edukacyjne, odbywające się w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Targi łączą dostawców rozwiązań edukacyjnych z nauczycielami i uczelniami na Bliskim Wschodzie. W dniu 2 marca na uroczystej gali towarzyszącej targom zostaną wręczone nagrody dla twórców najlepszych rozwiązań w branży edukacyjnej. Jak podkreślają organizatorzy, „… Nagrody podkreślają i nagradzają jakość i różnorodność produktów, środków, usług, ludzi i placówek związanych z edukacją, a także najbardziej zaangażowanych pedagogów. GEA ma zachęcać do podnoszenia standardów usług i produktów edukacyjnych w całej branży; ma też stanowić wyraz najwyższego uznania za zasługi w tym sektorze.”

Po ostatnim zwycięstwie Olive Green na BETT Show w Londynie i zdobyciu najważniejszej z dotychczasowych nagród nasz apetyt wzrósł. Jedziemy z Olive na Bliski Wschód :-) Trzymajcie za nas kciuki 2 marca!

W Dubaju będzie obecna przedstawicielka SuperMemo World, pani Małgorzata Śmigielska. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w sprawie zakupienia licencji przez school@supermemo.com.

M.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>