1 kwi 2016

Spotkaj się z nami na LBF

lbf-2

Londyńskie Targi Książki obchodzą w tym roku w kwietniu 45. rocznicę swojego istnienia. To światowe miejsce spotkań i negocjacji oraz sprzedaży i dystrybucji treści w formie drukowanej, audio, filmów i do kanałów cyfrowych. Tak jak w poprzednich latach, bierzemy udział w targach razem z gronem 25 000 wydawców ze 124 krajów, którzy przyjeżdżają do Londynu, aby uczyć się, nawiązywać kontakty i rozpocząć nowy sezon.

LBF-banner_728x90-animated

„Olive Green”, nasz flagowy produkt, został nominowany do nagrody dla najlepszego materiału edukacyjnego (Educational Learning Resources Award) przez grono jurorów z odpowiednim doświadczeniem w tej dziedzinie. Będziemy zaszczyceni mogąc pochwalić się na stoisku „Olive Green” – wyróżnionym kursem i filmem w jednym. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku 5D115, w ramach przestrzeni wystawienniczej Polskiego Instytutu Książki. Zapraszamy do umawiania spotkań z nami przez B2B@supermemo.com.

M.

5 wypowiedzi w “Spotkaj się z nami na LBF

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>