1 lis 2013

Więzienie w Rochester

Nasłuchawszy się intrygujących opowieści o naszym następnym plenerze, tuż obok więzienia w Rochester, jesteśmy zachwyceni, że w końcu go zobaczymy. Dotarcie do celu nie jest łatwe; utykamy w koszmarnym korku na autostradzie M25 i podróż zajmuje nam pięć godzin zamiast półtorej.

Kiedy jednak docieramy do terenów więzienia, wiemy, że było warto. Zostajemy oprowadzeni po niekończących się tunelach, otaczających więzienie; potem wybieramy się na wzgórze nieopodal, by podziwiać piękny widok na pagórki po drugiej stronie autostrady, przebiegającej tuż pod więzieniem. Niektóre z tutejszych pomieszczeń zaadaptowano na… klub nocny; inne cierpliwie czekają na odnowienie. Kiedy tak spacerujemy, natykamy się na kilka kóz, gęsi i kur – wszystkie wyglądają na mocno zaciekawione, co to za śmieszni ludzie biegają dookoła z kamerą ;-)

Zostawiamy zwierzęta na straży „grobu” wykopanego w tym miejscu na potrzeby pewnej dramatycznej sceny, którą będziemy tu jeszcze nagrywać.

A

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>