9 mar 2016

Wyróżnienie na Londyńskich Targach Książki

Kolejna nominacja do prestiżowej nagrody dla “Olive Green”! Otrzymaliśmy wiadomość, że nasz film i kurs angielskiego jest na krótkiej liście nominowanych do nagrody The Educational Learning Resources Award.

IEA_logo_2016_shortlist_horizontal-small

Organizatorem konkursu są Londyńskie Targi Książki (London Book Fair) wraz ze Stowarzyszeniem Wydawców Brytyjskich (UK Publishers Association). Nagrody przyznawane są w 14 kategoriach i mają na celu wskazanie najlepszych międzynarodowych inicjatyw i wydarzeń w branży wydawniczej. Laureatami nagród są zarówno międzynarodowi wydawcy akademiccy i naukowi, jak i wydawnictwa multimedialne, dziecięce i translatorskie. W każdej kategorii do nagrody nominuje grono ekspertów z danej dziedziny. Pełna lista nominowanych znajduje się tutaj.

SuperMemo World rywalizuje o nagrodę The Educational Learning Resources Award, ufundowaną przez China Publishing & Media Journal. Naszymi rywalami są publikacje z Australii i Belgii, w tym prestiżowe wydawnictwo uniwersyteckie Cambridge University Press. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali LBF International Book Industry Excellence Awards w dniu 12 kwietnia 2016 – w pierwszym dniu 45. edycji targów.

Już teraz zapraszamy na targi do londyńskiej hali Olympii w dniach 12 – 14 kwietnia 2016, podczas których będziemy promować nasz produkt. Będzie to także wyjątkowa okazja dla wydawców i dystrybutorów z całego świata, aby porozmawiać z nami o licencjonowaniu lub dystrybucji „Olive Green” na swoich rynkach. Zapraszamy do negocjacji!

M.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>