June 2, 2015

24 new interactive dialogues and an Argentinian Spanish version of our service

2015-06-02_08h47_02

There’s been quite a big update to our service. 24 new and big interactive dialogues have been added that will let you talk to Olive and other characters from the course. This means there are now as many as 31 interactive dialogues in our course.

We’ve also prepared subtitles for the film in the Argentinian variety of Spanish. Next, we’re going to make available some vocabulary and sample sentences’ translations, and then, a fully translated interface. This will make it possible for people in Argentina to learn English with Olive Green.

M.

4 thoughts on “24 new interactive dialogues and an Argentinian Spanish version of our service

 1. Arek

  Dodam, że dialogi są nieźle rozbudowane i wprowadzają frazy wykraczające poza dany poziom nauki, co jest dodatkową atrakcją wprowadzającą element realnego życia. Nie zawsze usłyszymy książkowe czy filmowe zdania, a trzeba będzie sobie poradzić z daną sytuacją.

  Zabawa z dialogami jest przednia. Tu ukłony w stronę ich autorki, pani Marty Borowiak-Dostatniej za ciekawe wypowiedzi w dialogach. Ścieżek prowadzenia danego dialogu jest sporo, uwzględnionych jest sporo różnych sytuacji. Sprawdzenie wszystkich zajmuje sporo czasu, ale to chyba dobrze dla giętkości języka.
  Przydałaby się zamiana w naszego interlokutora dialogowego, aby potrenować mówienie z drugiej strony. Dać taką opcję – raz jako osoba z prawej strony, raz jako osoba z drugiej. A może wyłapywać słabe wypowiedzi uczącego się i wymuszać powtórzenia pojedynczych zdań? Zamiast powtarzać cały dialog narzucać powtórkę tylko kwestii, oddzielnie od powtórki całego dialogu.

  Pozdrawiam

  Arek

  Reply
  1. Alicja

   Cieszymy się, że dialogi są dobrze przyjęte i się podobają!
   Dziękujemy za sugestie, jak dalej je rozwijać – weźmiemy je pod uwagę przy rozwijaniu kursu Olive Green.

   Reply
 2. jan

  Blagam niech mi ktos wyjasni jak mam wrocic do poczatkowych scen filmowych z poziomu A, jestem na poziomie B1 i za chiny ludowe nie umiem wrocic do poprzednich scenek, a tym samym dialogow interaktywnych. Mam wykupiony caly program i wszystko dzialalo dobrze, ale po aktualizacjach nie wiem jak wyswietlic na ekranie poprzednie lekcje. Prosze o pomoc.

  Reply
  1. Alicja

   Prosimy o kontakt przez formularz dostępny w górnym menu (“Wyślij opinię”) na stronie http://www.olivegreenthemovie.com.
   Nasz dział pomocy technicznej zapozna się ze sprawą i udzieli wskazówek, co zrobić, żeby program Olive Green działał prawidłowo.
   Dziękujemy!

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>