2 cze 2015

Kolejne 24 dialogi interaktywne i wersja argentyńska serwisu

2015-06-02_08h47_02

W naszym serwisie pojawiła się właśnie kolejna spora aktualizacja. Dodaliśmy 24 nowe duże dialogi interaktywne, dzięki którym można porozmawiać z Olive i innymi bohaterami kursu. Tym samym w kursie mamy już 31 dialogów interaktywnych.

Mamy także gotowe napisy hiszpańskie w wersji argentyńskiej. W dalszej kolejności będziemy udostępniać tłumaczenia słownictwa, zdań przykładowych, a następnie – przetłumaczony interfejs. Umożliwi to naukę angielskiego z kursem Olive Green mieszkańcom Argentyny.

M.

4 wypowiedzi w “Kolejne 24 dialogi interaktywne i wersja argentyńska serwisu

 1. Arek

  Dodam, że dialogi są nieźle rozbudowane i wprowadzają frazy wykraczające poza dany poziom nauki, co jest dodatkową atrakcją wprowadzającą element realnego życia. Nie zawsze usłyszymy książkowe czy filmowe zdania, a trzeba będzie sobie poradzić z daną sytuacją.

  Zabawa z dialogami jest przednia. Tu ukłony w stronę ich autorki, pani Marty Borowiak-Dostatniej za ciekawe wypowiedzi w dialogach. Ścieżek prowadzenia danego dialogu jest sporo, uwzględnionych jest sporo różnych sytuacji. Sprawdzenie wszystkich zajmuje sporo czasu, ale to chyba dobrze dla giętkości języka.
  Przydałaby się zamiana w naszego interlokutora dialogowego, aby potrenować mówienie z drugiej strony. Dać taką opcję – raz jako osoba z prawej strony, raz jako osoba z drugiej. A może wyłapywać słabe wypowiedzi uczącego się i wymuszać powtórzenia pojedynczych zdań? Zamiast powtarzać cały dialog narzucać powtórkę tylko kwestii, oddzielnie od powtórki całego dialogu.

  Pozdrawiam

  Arek

  Odpowiedz
  1. Alicja

   Cieszymy się, że dialogi są dobrze przyjęte i się podobają!
   Dziękujemy za sugestie, jak dalej je rozwijać – weźmiemy je pod uwagę przy rozwijaniu kursu Olive Green.

   Odpowiedz
 2. jan

  Blagam niech mi ktos wyjasni jak mam wrocic do poczatkowych scen filmowych z poziomu A, jestem na poziomie B1 i za chiny ludowe nie umiem wrocic do poprzednich scenek, a tym samym dialogow interaktywnych. Mam wykupiony caly program i wszystko dzialalo dobrze, ale po aktualizacjach nie wiem jak wyswietlic na ekranie poprzednie lekcje. Prosze o pomoc.

  Odpowiedz
  1. Alicja

   Prosimy o kontakt przez formularz dostępny w górnym menu (“Wyślij opinię”) na stronie http://www.olivegreenthemovie.com.
   Nasz dział pomocy technicznej zapozna się ze sprawą i udzieli wskazówek, co zrobić, żeby program Olive Green działał prawidłowo.
   Dziękujemy!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>