28 paź 2015

Nowe słownictwo z dialogów interaktywnych

W kursie „Olive Green” pojawiła się właśnie kolejna duża aktualizacja treści: dodaliśmy prawie 3 000 nowych słów i wyrażeń do nauki w formie ćwiczeń. Nowe słownictwo zostało wyodrębnione w osobnej sekcji „Dialogue vocabulary” na końcu każdej sceny i pochodzi z poprzedzających je dialogów interaktywnych. Nowych słówek może być między 30 a 100 na scenę, zależnie od tego, jak rozbudowany jest dialog w danej scenie.

slownictwoPL

Ćwiczenie polega na znalezieniu angielskiego odpowiednika podanego słowa lub wyrażenia. Pomocą może być nagranie, zawierające szukane słówko, ale przedstawione w innym kontekście niż wyświetlone poniżej zdanie przykładowe. Przykłady nie w większości nie są powiązane z akcją filmu i zostały przygotowane na potrzeby nowych ćwiczeń. W polskim interfejsie zdania przykładowe zostały wyposażone w tłumaczenia. Wszystkie hasła i przykłady użycia zostały dodatkowo zilustrowane nagraniami wykonanymi przez profesjonalnych lektorów brytyjskich.

Jednocześnie z wprowadzeniem zmian w treści zaktualizowaliśmy aplikację do nauki z kursem. Najważniejsze zmiany obejmują możliwość oglądania kolejnych odcinków filmu bez zachowania kolejności, automatyczne odtwarzanie i kolejkowanie wielu nagrań, dodanie awatara rozmówcy w dialogach interaktywnych, poprawa odtwarzania nagrań i automatyczne odtwarzanie nagrań na urządzeniach z iOS oraz inne drobne poprawki, ułatwiające korzystanie z aplikacji.

M.

3 wypowiedzi w “Nowe słownictwo z dialogów interaktywnych

  1. Tomasz Skaba

    Professional, modern course of English language proficiency. Lots of interesting video lessons. The course is characterized by the ability to participate in the stock exchange.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>