20 lis 2015

Dwie nominacje dla Olive

W ostatnich dniach otrzymaliśmy podwójny zastrzyk energii w postaci informacji o dwóch kolejnych nominacjach do nagród dla Olive Green.

smpl-news2+1 (1)

Pierwsze wyróżnienie pochodzi z Londynu i jest przyznawane przez grono ekspertów powiązanych z najważniejszą konferencją branży e-learningowej – BETT Show. Jurorzy rekrutują się spośród najbardziej uznanych fachowców na świecie w dziedzinie edukacji wspieranej przez technologie. Jako finaliści konkursu w kategorii Educational Apps zostaliśmy zaproszeni do udziału w uroczystej gali 20 stycznia 2016, która poprzedzi kolejną edycję konferencji. Podczas gali dowiemy się, czy trafiliśmy do grona zwycięzców.

Drugim wyróżnieniem jest nominacja w konkursie Wharton QS-Stars Reimagine Education Awards 2015 w kategorii E-Learning Innovation. Według informacji od organizatorów konkursu, rywalizacja była bardzo zacięta i objęła ponad 500 aplikacji. Miło nam dowiedzieć się, że nasz projekt znalazł się w gronie wybranych do dalszej oceny. Zwycięzców poznamy między 7 a 9 grudnia, wyniki będą ogłaszane podczas konferencji w Filadelfii w Stanach Zjednoczonych.

Obie nominacje są dla nas bardzo ważne, bo doceniają wartość kursu e-learningowego, czyli tego, w czym jako firma czujemy się specjalistami. Deszcz nagród i wyróżnień, który ostatnio na nas spadł, pozwala nam coraz częściej bez fałszywej skromności wierzyć w to, że nasz produkt „Olive Green” jest w światowej awangardzie.

M.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>