17 lip 2015

Komplet dialogów interaktywnych

Po 10 miesiącach intensywnych prac możemy się pochwalić: w kursie „Olive Green” są już dostępne wszystkie dialogi interaktywne! Jest ich w sumie 60, czyli po jednym w każdej scenie.

dialog

Dodanie dialogów interaktywnych jest kolejnym etapem w rozwoju kursu w kierunku kompleksowego narzędzia, umożliwiającego samodzielną naukę wszystkich aspektów języka angielskiego. Dialogi interaktywne pozwalają na prowadzenie rozmowy z komputerowym awatarem, wcielającym się w rolę jednego z bohaterów filmu. Na każdą wypowiedź nasz rozmówca natychmiast znajduje dowcipną ripostę. Co więcej, przy kolejnej próbie dialog może potoczyć się w inną stronę, jeśli zdecydujemy się odpowiedzieć inaczej niż za poprzednim razem.

Odpowiedzi oczywiście udzielamy ustnie, korzystając z wbudowanego mechanizmu rozpoznawania mowy Text to Speech od Google, który zamienia je na tekst. Z tego względu najlepiej korzystać z przeglądarki internetowej Chrome, którą także firmuje ten producent. Wypowiedzi naszego rozmówcy możemy odsłuchać, klikając w ikonę na danej wypowiedzi.

Wszystko to sprawia, że mamy wrażenie uczestniczenia w realnej konwersacji. Dzięki temu rozwijamy umiejętności komunikacyjne w warunkach możliwie zbliżonych do naturalnych. Kurs „Olive Green” zyskał unikalną funkcjonalność, której trudno szukać w tradycyjnych kursach e-learningowych. Dialogi to także motywujący element kursu, który – mamy nadzieję – spodoba się naszym użytkownikom i sprawi, że będą chętnie wracać do nauki angielskiego z Olive.

M.

2 wypowiedzi w “Komplet dialogów interaktywnych

  1. Francis_zex

    After 10 months of hard work we can finally announce that all interactive dialogues are now available in our Olive Green course. There are 60 of them altogether: one for each scene.
    By the way! The best essay writing service – https://www.easyessay.pro/

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>