7 lip 2014

Nasz serwis wśród hitów na Onecie!

Z wielką przyjemnością informujemy, że serwis Olive Green znalazł się na pierwszym miejscu w kategorii Hity największego polskiego portalu z grami online – Onet Gry. W ten sposób wyprzedziliśmy nawet przebojową grę FIFA World. Cieszymy się, że dzięki promocji informacja o możliwości nauki przez film interaktywny trafi do jeszcze większego grona odbiorców!
Gry online - Onet
Na Onecie ukazał się także ciekawy artykuł „Olive Green – interaktywny film, dzięki któremu nauczysz się angielskiego” opisujący nasz serwis. Wycinki z jego treści: SuperMemo jest bowiem pierwszym polskim dostawcą rozwiązań edukacyjnych, który wprowadza pełnometrażowy film, który wygląda jak w kinie, jako narzędzie do nauki języka angielskiego. [...] Jeśli chciałbyś poprawić swoje umiejętności w zakresie porozumiewania się po angielsku, a nie chcesz płacić setek złotych za kurs czy wkuwać słówka tradycyjną metodą, Olive Green jest dla ciebie idealną propozycją!

M.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>