2 lis 2013

24. dzień zdjęć

To był zdecydowanie najdłuższy dzień zdjęciowy do tej pory – zaczęliśmy o 9 rano i skończyliśmy o 22. Filmowaliśmy bez ustanku przez 13 godzin, ale rezultat jest naprawdę świetny! Poza tym był to prawdopodobnie również jeden z najzimniejszych dni na planie – gdy zapadł zmrok, wszyscy poubierali się w swetry, czapki, szaliki i rękawiczki, usiłując ogrzać się również od środka hektolitrami wypijanej herbaty.

day24-1

Aktorzy (mieliśmy na planie pięcioro!) nie mieli powodów do nudy, jako że przygotowaliśmy dla nich całkiem sporo rozrywek: kłócili się, walczyli, byli zakuwani w kajdanki i zostawiani na pastwę losu w opuszczonym budynku, musieli kopać własny grób, Dan i Scott “oberwali” łopatą w ramach zdjęć do filmu i interaktywnej gry. Aktorom bardzo się to podobało!

day24-2

Pod koniec dnia byliśmy na granicy wyczerpania. Niestety, jutrzejsze sceny również nie będą łatwe. Będziemy kręcić dużą strzelaninę w londyńskim magazynie. Poleje się krew!

day24-3

A

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>