1 lis 2013

23. dzień zdjęć

Kiedy przyjechaliśmy do „biura Giennadija”, zaimponowało nam, ile typowo rosyjskich przedmiotów zostało tam zgromadzonych. Były one konieczne, jako że Giennadij jest prominentnym rosyjskim mafiosem, który działa na terenie Wielkiej Brytanii, ale nigdy nie polubił kultury brytyjskiej. Giennadij (grany przez Kevina Horshama) to wredny, przebiegły człowiek, a także partner w interesach Roberta Murraya i… ojciec Siergieja.

day23-1

Dziś kręciliśmy głównie sceny, w których Giennadij musi radzić sobie z problemami typowymi dla gangsterów, takimi jak zalegający dłużnicy lub nielojalni partnerzy. Tego dnia jednak Giennadij musi zmierzyć się z pilniejszym problemem, a mianowicie swoim synem, który kategorycznie odmawia mieszania go w podejrzane interesy jego ojca. To wstrząs dla Giennadija, który chce, by syn podążył w jego ślady.

day23-2

Jutro przenosimy się do tajemniczego, opuszczonego miejsca w lesie, gdzie będziemy kręcić obłąkane, sadystyczne sceny rodem z filmów z serii Piła! (Żartuję!)

A

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>