6 lis 2013

27. dzień zdjęć

Dzień spędziliśmy na terenie więzienia w Rochester. Niekończące się podziemne tunele otaczające więzienie posłużyły jako korytarze pod Campbell Manor, którymi Olive ucieka po kradzieży. Podczas ucieczki musi zmierzyć się z ochroniarzami Murraya, a także z samym Murrayem.

day27-1

Jakkolwiek niesamowite, tunele te są również mocno zakurzone – pomiędzy scenami trzeba było wycierać kostiumy aktorów, a po jakimś czasie wszyscy czuliśmy się raczej niekomfortowo, zwłaszcza że coraz trudniej było oddychać.

day27-2

Był to kolejny z tych dni, kiedy nie poradzilibyśmy sobie bez koordynatora wyczynów kaskaderskich, który wychoreografował bezwzględną walkę Olive z trzema krępymi ochroniarzami. Co więcej, na planie znów pojawiła się broń – celowano w ludzi, strzelano i walono w głowy obuchem. Kręcimy przecież film akcji i jesteśmy z tego dumni!

day27-3

Jutro ponownie przenosimy się do warsztatu Alfiego, jednego z naszych ulubionych plenerów!

day27-4

A

2 wypowiedzi w “27. dzień zdjęć

 1. Astrid

  I’m amazed, I must say. Seldom do I come across a blog that’s both
  educative and amusing, and without a doubt, you’ve hit
  the nail on the head. The problem is an issue that
  not enough people are speaking intelligently about.
  I am very happy I found this during my search for something
  relating to this.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>