11 paź 2013

5. dzień zdjęć

Dziś nakręciliśmy trzy sceny w warsztacie samochodowym Alfiego. To jeden z najważniejszych plenerów w filmie. Alfie to były agent elitarnej jednostki powietrznej SAS, zwolniony ze służby w Siłach Zbrojnych na skutek załamania nerwowego. Jego „warsztat” to w istocie lombard, ale Alfie i tak najwięcej zarabia na sprzedawaniu broni kryminalistom, w tym Olive, która mu się podoba.

day5-1

W pierwszej scenie Olive targuje się z Alfiem, próbując wynegocjować lepszą cenę za należący do Davida samochód, który ukradła.

W drugiej scenie to David składa Alfiemu wizytę – chce się dowiedzieć, gdzie przebywa Olive, ale Alfie to zbyt stary wyga, by miał mu cokolwiek wyjawić.

day5-2

Na podsumowanie dnia nakręciliśmy bardzo krótką scenę, w której Alfie siedzi przed komputerem i szuka pewnych niezmiernie istotnych rzeczy w Internecie.

Jutro jeszcze zostajemy u Alfiego. Do zobaczenia!

A

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>