16 paź 2013

9. dzień zdjęć

Dziś nakręciliśmy tragiczne zakończenie niezmiernie krótkotrwałego romansu Olive i Curtisa (jak sami się wkrótce przekonacie, właściwie nie było nawet co mówić o romansie). Tak więc po oszołomieniu go narkotykiem, Olive zabiera półprzytomnego chłopaka do jego pokoju. Tam planuje naszpikować go większą dawką, tak by przespał całą jej misję. Nic jednak nigdy nie przychodzi tak łatwo. Choć durny, Curtis może się pochwalić się niezwykłą odpornością na działanie środków uspokajających.

Olive przygotowuje napój dla Curtisa

Olive przygotowuje napój dla Curtisa

Później tego samego dnia nakręciliśmy materiał, w którym Olive i David uciekają z Campbell Manor po napadzie. W tej scenie znajdzie się trochę prawdziwego uczucia, trochę melodramatyzmu, a także odrobina farsy.

Olive i David

Olive i David

I to było na tyle, jeśli chodzi o dziewiąty dzień zdjęć. Jutro nakręcimy jeszcze kilka scen z Olive i Davidem. Aktorzy będą mieli łatwe zadanie – pokazać widzom, jak się człowiek zakochuje.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>