Jurij

Yuri - Adrian Bouchet

Jurij
Aktor:
Adrian Bouchet

Jurij to prawa ręka Giennadija. Jego przebiegły, wynaturzony umysł i sadystyczne zapędy są dobrze znane w londyńskim półświatku.

Jurij urodził się w zamożnej rosyjskiej rodzinie, ale nie obchodziła go świetlana przyszłość, jaką zaplanowali dla niego rodzice. Młody Jurij marzył natomiast o blichtrze i emocjach gangsterskiego życia. Chciał być jednym z nich – gładkich, wzbudzających lęk mężczyzn w drogich samochodach, z kieszeniami pełnymi gotówki i bronią ukrytą w marynarkach od najlepszych projektantów. Poza tym, nawet za młodu, Jurij lubił się znęcać i manipulować ludźmi bez powodu – ot, dla frajdy.

W wieku 20 lat, po nieudanej próbie ugłaskania rodziców studiami biznesowymi, Jurij został zwerbowany przez Rodzinę. Marzenie jego dzieciństwa właśnie zaczynało się spełniać. Prędko dostrzeżono go pomiędzy innymi rekrutami – bezczelnego chłopaka z jakimś wykształceniem i głową pełną pomysłów. W dodatku, jego bezwzględność zaimponowała nawet najtwardszym z jego kolegów.

Yuri - Adrian Bouchet

Szybko wspiął się na wyższe szczeble hierarchii Rodziny. Jako że dobrze znał angielski, wysłano go do Wielkiej Brytanii, by pomógł Giennadijowi pozbyć się lokalnej konkurencji. Giennadij wysoko ceni umiejętności Jurija, ale trzyma jego brutalne zapędy w ryzach, spuszczając je z metaforycznej smyczy tylko, gdy zachodzi taka potrzeba. Jurij z kolei wiele się nauczył, obserwując Giennadija przy pracy. Wciąż pozostaje lojalny swojemu mentorowi, ale obaj zdają sobie sprawę, że przyjdzie czas, gdy Giennadij będzie musiał przejść na emeryturę. Siergiej, biorąc pod uwagę, że przyniósł ojcu jedynie rozczarowania, raczej nie będzie najlepszym jego następcą. A skoro nie on, to któż inny, jak nie Jurij?

6 wypowiedzi w “Jurij

 1. Moniczka

  Interesting character! I think Giennadij will prefer Yurij to replace him than his own son. I wonder how will react Sergey. Do you think he wants to be the successor of
  his father?
  I must admit that Yuri has the appearance of a criminal. I think that may appear in a few scenes.

  Odpowiedz
 2. Sloth

  Hey, maybe Sergey will take Genaddy’s position and Yuri will kill him, because he deserves it more than Sergey?

  I think that it will be one of my favourites character. And he is very good looking.

  Odpowiedz
  1. Justyna

   It could be. Yuri knows better all the business. I think he would be able to kill Sergey, it would not be the first nor the last person he will eliminate. But the question is whether he’ll ever have to do anything. Do you think Sergey want to replace his father and will do it?

   Odpowiedz
 3. Kimi

  In my opinion he is not handsome. Maybe because I do not like guys with a beard :) Yuri is a strong, cunning man who is the right hand Gennady from whom he learned a lot.

  Odpowiedz
 4. Malwina

  I doubt Sergey killed Yuri. Sergey is a person who does not use violence – which can not be said about Yuri. I’m just curious whether Yuri will be able to kill the son of his boss … What do you think?

  Odpowiedz
 5. Adam Karski

  Wow, real Russian gangster! I hope I see him near Gennady and Vlad –> that will be essence of mafia style! :D In Olive Green movie it is many teams like this – Murray and his Bodyguards, Cloutier, and of course David and police in opposition. Hm? :D

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>