17 paź 2013

10. dzień zdjęć

Dziś nakręciliśmy dwie sceny z Olive i Davidem; obie dzieją się jakiś czas przed kradzieżą. W pierwszej scenie Olive wybiera się na przejażdżkę samochodem w celu obfotografowania posiadłości Campbell Manor i okolic. Próbuje znaleźć sposób na złamanie systemu zabezpieczeń budynku.

Olive obserwuje Campbell Manor

Olive obserwuje Campbell Manor

W drugiej scenie widzimy jak Olive uprawia jogging w parku w miasteczku Old Berry. Dołącza do niej David, który udaje, że lubi jogging tylko po to, by mieć pretekst do spędzenia czasu z Olive. Biegają przez pewien czas, dopóki nie wychodzi na jaw, że biedny chłopak porwał się z motyką na słońce. Pomimo stanu przedzawałowego, David zaprasza Olive na randkę, a Olive, nie mogąc nic poradzić na to, że go polubiła, zgadza się.

Olive i David po wyczerpującym joggingu

Olive i David po wyczerpującym joggingu

Na tym skończył się dziesiąty dzień zdjęć. Jutro wracamy do warsztatu Alfiego, by nakręcić więcej scen z udziałem tego intrygującego wariata.

A

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>