18 paź 2013

11. dzień zdjęć

Cały dzień spędziliśmy w warsztacie Alfiego Fixera.

Późną nocą David włamuje się do warsztatu w nadziei znalezienia jakichś informacji o Olive. Alfie, który spodziewa się tego, wita go z kijem baseballowym w ręku. Biedny David.

Następna scena ma miejsce kilka godzin później. David budzi się w warsztacie, przywiązany do krzesła i zakneblowany. Olive też tam jest, podobnie jak Alfie. Próbują zdecydować, czy zostawić Davida przy życiu, czy nie. Wkrótce później zaskakuje ich pojawienie się pana Cloutiera, dawnego mentora Olive, który aktualnie życzy jej śmierci, oraz jego ochroniarza, Marco.

Tu następuje niezmiernie głośna i emocjonująca scena, w której każdy trzyma palec na spuście, gotowy do strzału. Toczą się zaciekłe negocjacje, których wynik okazuje się bardzo niekorzystny dla Olive i Davida.

Pan Cloutier ze swoim bodyguardem Marco

Pan Cloutier ze swoim bodyguardem Marco

Z tyloma aktorami na planie to był długi i trudny dzień. Jutro przenosimy się do kliniki dra Brooksa – nielegalnego ośrodka służby zdrowia dla przestępców.

A

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>