Curtis Murray

Jamie Bacon - Curtis Murray

Curtis Murray
Aktor:
Jamie Bacon

Curtis był dzieckiem “zaplanowanym”, w przedziwnym znaczeniu tego słowa. Robert Murray zaplanował sobie spłodzić go z Beatrice zanim jeszcze ją poznał. Ciąża Beatrice była częścią jego planu „przeprogramowania” dziewczyny i zerwania więzów uczuciowych łączących ją z Martinem Willisem.

Kiedy jednak Curtis przyszedł na świat, nikt nie wiedział, co z nim począć. Beatrice była już na lekach antydepresyjnych i nie należała do najbardziej kochających matek. Robert z kolei w ogóle nie lubił dzieci. Przez krótki okres przed swoją tragiczną śmiercią Stephen i Sophie Campbellowie czule opiekowali się wnukiem, potem jednak Curtisa wychowywała głównie niania. W wieku pięciu lat został wysłany do szkoły z internatem, co szczerze go unieszczęśliwiło. A jednak po pewnym czasie zaczął doceniać życie w takich szkołach – mimo wszystko było tam przyjemniej niż w jego upiornym domu rodzinnym.

Curtis Murray - Jamie Bacon

Robert nigdy nie pokochał Curtisa, jako że synowi brak czegokolwiek, czym mógłby mu zaimponować. Nie jest ani oszałamiająco bystry, ani szczególnie dobry w jakiejkolwiek dziedzinie. To po prostu zwykły, nawet sympatyczny facet, który nie ma zielonego pojęcia, co zrobić ze swoim życiem. Z tego powodu, po ukończeniu jakiegoś niezbyt trudnego kierunku na uczelni handlowej, wrócił do domu. Obecnie spędza większość czasu na rozrywkach takich jak picie i uganianie się za spódniczkami. Niedawno zauważył nawet nową dziewczynę w mieście – uroczą Amerykankę imieniem Olive.

3 wypowiedzi w “Curtis Murray

 1. Stokrotka

  OMG, he has such a diffcult childhood! It must have really bad influence on him. I’m sure he has some hidden talents and he will find them in the future, but for now, when he is young and he doesn’t really know what to do with his life, he doesn’t seem really interesting…

  Odpowiedz
 2. Ginger

  I agree with you Stokrotka. For me, his character isn’t interesting. He makes the impression of a typical rich man. Look at the picture number 43 or 37 – what Olivia is doing? She gives him some sleeping pills?Or something worse? And why is she doing this?

  Odpowiedz
 3. Damian

  She probably has had enough. Maybe she wants to poison him. :) He spends most of his time Which drinking alcohol and womanising. In addition, he does not know what to do with my life and he is rich and silly.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>