Beatrice Murray

Andrea Coombs - Batrice Murray

Beatrice Murray (wiek: 46 lat)
Aktorki:
Veronica Stanwell and Andrea Coombs

Żona Roberta Murraya i matka Curtisa Murraya. Po tragicznej śmierci jej rodziców, Sophie i Stephena, Beatrice odziedziczyła dwór Campbell Manor i rodzinny majątek.

Od dzieciństwa Beatrice zawsze była swawolna i bardzo wrażliwa. Jej rodzice nigdy tego nie rozumieli. Oczywiście, dostarczali jej wszystkiego, czego mogła sobie zażyczyć w sferze materialnej, jednak pod względem uczuciowym nie okazywali jej wsparcia i uznania, których tak potrzebowała. Choć Campbellowie kochali swoją jedynaczkę, byli dość surowi i oczekiwali, że będzie robić to, co jej każą. Z tego powodu Beatrice nigdy nie miała wysokiego poczucia własnej wartości, nikt też nie nauczył jej samodzielnego podejmowania decyzji.

Beatrice Murray - Veronica Stanwell

Beatrice wyrosła na piękną, inteligentną, lecz także wyjątkowo niepewną siebie młodą kobietę. Martin Willis – młody kierowca ciężarówki, którego poznała, gdy dostarczał zakupy do dworu – był jedyną osobą, z którą odczuwała jakąś więź. Ich związek rozwinął się bardzo szybko. Beatrice była już niemal gotowa wyrwać się od rodziców, gdy matka postanowiła zabrać ją w długą podróż – rzekomo aby spędzić trochę czasu z córką, zanim ta zamieszka z Martinem.

Beatrice Murray - Andrea Coombs

Wycieczka była fortelem rodziców Beatrice. Zabrali ją w fascynujące miejsca i otoczyli niesłychanym przepychem. To wszystko przyćmiło wspomnienie o jej małomiasteczkowym romansie. W międzyczasie matka Beatrice, wykazując się nie lada talentem aktorskim, odzyskała zaufanie córki. W jednym z luksusowych kurortów Beatrice „natknęła się” na Roberta Murraya – niezwykle przystojnego i elokwentnego młodego prawnika. Wydawał się podobny do Martina – życzliwy, troskliwy, współczujący, ale mniej… nieokrzesany. Rzecz jasna, to rodzice Beatrice zaaranżowali to spotkanie, swatając swoją własną córkę z Murrayem. Beatrice zaczęła cenić towarzystwo Roberta. Spędzali razem coraz więcej czasu, pijąc i dobrze się bawiąc. Beatrice dała się… zbałamucić i uwieść przez Murraya, któremu udało się spłodzić z nią dziecko.

Beatrice Murray - Veronica Stanwell

Kiedy okazało się, że Beatrice jest w ciąży, rodzice wykorzystali jej poczucie winy, a Murray natychmiast się oświadczył, zapewniając o swej miłości. Beatrice poddała się presji i zdecydowała zrezygnować z Martina przez wzgląd na dziecko.

W późniejszych latach miała pożałować tej decyzji; jej podstępny mąż praktycznie ukradł jej majątek, zniszczył marne resztki poczucia własnej wartości i doprowadził do uzależnienia od środków antydepresyjnych.

5 wypowiedzi w “Beatrice Murray

 1. Krudo

  She is an egzample of typical victim of lack of time spend with her parents.
  I really don’t think that she will be important figure in the movie. She will be only reason of action (I mean Martin’s action)

  Odpowiedz
 2. Nicole

  Also I think that her character will not be one of the most important. Her story made ​​me sad. It’s terrible what happened to her. Parents want the best for her, and in fact they destroyed own daughter. It seems to me that she overdoes the drugs and die. What do you think of this possibility? :(

  Odpowiedz
 3. Marek Jarociński

  Story of Beatrice is not interesting for me. There is a lot of funny or just better characters in the movie, like Alfie or Murray’s Bodyguards. However young Beatrice is so beautiful, she won’t be interesting character for me.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>