30 paź 2014

Klienci docenili Olive Green

Ostatnie dni października upłynęły pod znakiem spotkań z klientami Olive Green. Odwiedziliśmy Digital Learning Congress w Warszawie i Targi Książki w Krakowie.

Digital Learning Congress to spotkanie branżowe dla ponad 500 profesjonalistów. Nasza prelekcja „Interactive action movie as a tool to keep up the engagement of digital learners” zgromadziła pełną salę widzów. Z satysfakcją dowiedzieliśmy się, że większość osób zajmujących się e-learningiem zna Olive Green i usłyszeliśmy bardzo dużo ciepłych słów pod adresem projektu: gratulacje pomysłu i poziomu wykonania oraz życzenia powodzenia w sprzedaży. Okazuje się, że jest wiele osób, które kibicują temu projektowi i pilnie śledzą jego rozwój ;-)

Olive Green był także główną bohaterką naszego stoiska na Targach Książki, które w tym roku pobiły rekord frekwencyjny. Tłumy odwiedzających pojawiły się także na naszym stoisku. Największą popularnością cieszyła się pudełkowa wersja kursu Olive Green, wydana niespełna miesiąc temu. Klientów zachwyciła idea nauki z filmem fabularnym i wielu zdecydowało się na zakup lub rejestrację w serwisie online.

M.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>