19 mar 2015

Nominacja w konkursie British Council

ELTonsMiło nam przekazać informację, że nasz filmowy kurs „Olive Green” znalazł się na liście projektów nominowanych przez British Council do nagrody w kategorii Digital Innovation w konkursie ELTons. To wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że British Council jest jedną z ważniejszych instytucji o zasięgu światowym, których zadaniem jest krzewienie znajomości języka angielskiego. Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i cieszymy się okazanym nam w ten sposób uznaniem. Pełna lista nominowanych: http://englishagenda.britishcouncil.org/eltons – 2015 winners.

W ramach etapu finałowego wszystkie nominowane projekty zostaną teraz ponownie szczegółowo przejrzane przez jurorów British Council. Uwieńczeniem konkursu będzie ogłoszenie zwycięzców podczas uroczystej gali, która odbędzie się 4 czerwca w pałacu BMA House w Londynie. Trzymajcie kciuki, żebyśmy znaleźli się wśród laureatów!

M.

2 wypowiedzi w “Nominacja w konkursie British Council

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>