10 gru 2014

Olive Green na ONLINE EDUCA

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nie tylko my uważamy, że Olive Green to wyjątkowy produkt. Podczas największej na świecie międzynarodowej konferencji na temat nauczania wspieranego technologią ONLINE EDUCA w Berlinie nasz produkt zbierał same pozytywne opinie. Nasze stoisko odwiedzili eksperci z dziedziny e-learningu z krajów z całego świata: m.in. z Chile, Argentyny i Kolumbii przez Hiszpanię, Wielką Brytanię, Szwecję, Danię, Czechy, Finlandię, Rosję, Egipt, Maroko, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Liban po Tajwan, Chiny i Japonię.

IMG_1031b

Zazwyczaj po kilku słowach prezentacji pojawiał się podziw nad ogromem wykonanej pracy, zaskoczenie, że tak dobrej jakości produkt powstał w Polsce i życzenia powodzenia w sprzedaży lub od razu oferta współpracy. Mamy zamiar dobrze wykorzystać zebrane kontakty! Wrażenia z konferencji dobrze podsumowuje film:

Podczas konferencji przedstawiliśmy Olive Green podczas sesji VIDEO EDUCA: Lights, Camera, Engage Learners… Nasza prezentacja „Olive Green: The First Interactive Feature Film Designed to Teach English – from Idea to Implementation” bez wątpienia najbardziej urzekła publiczność i najbardziej ją zaangażowała.

Do zobaczenia za rok – może już z kolejnymi kursami językowymi w wersji filmowej?
M.

2 wypowiedzi w “Olive Green na ONLINE EDUCA

 1. Sylwia

  Witam,

  Zapłaciłam za dostęp do kursu, natomiast strona internetowa nie działa…i nie mogę z niego skorzystać :/

  Odpowiedz
  1. Alicja

   Prosimy o kontakt przez formularz dostępny w górnym menu (“Wyślij opinię”) na stronie http://www.olivegreenthemovie.com.
   Nasz dział pomocy technicznej zapozna się ze sprawą i udzieli wskazówek, co zrobić, żeby program Olive Green działał prawidłowo.
   Dziękujemy!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>