2 gru 2014

Już są! Aplikacje mobilne!

Wyczekane zarówno przez naszych Klientów, jak i przez całą załogę SuperMemo aplikacje mobilne są już dostępne do pobrania! Niemal jednocześnie udostępniamy aplikacje na urządzenia z Androidem, jak i na iPady i iPhony. Obie aplikacje cieszą oko finezją wykonania, a przede wszystkim wygodą używania. Zresztą przekonajcie się sami:

Screenshot Olive Green Android

Od teraz, jeśli masz dostęp do kursu Olive Green online, możesz go mieć także w swoim tablecie lub smartfonie i uczyć się bez konieczności łączenia się z internetem. Wystarczy, że pobierzesz kurs na swoje urządzenie, a będziesz mógł/mogła uczyć się np. w podróży. Nauka odbywa się offline, a kiedy będziesz w zasięgu WiFi, Twoje postępy zaktualizują się na wszystkich urządzeniach, na których masz kurs. Co oznacza, że w każdej wersji Olive Green – do nauki przez internet, w aplikacji na PC i w aplikacji mobilnej – zawsze jesteś w tym samym miejscu kursu.

Olive Green iPad

Chyba najlepszą wiadomością jest jednak fakt, że za nowe aplikacje subskrybenci serwisu OliveGreenTheMovie.com nie zapłacą ani grosza! Dostęp do nich jest w cenie abonamentu online. Taki model sprzedaży, łączący płatność w jednym miejscu za dostęp w wielu miejscach, jest ewenementem w e-learningu. Liczymy, że spotka się z przychylnym przyjęciem przez naszych Użytkowników.

M.

7 wypowiedzi w “Już są! Aplikacje mobilne!

  1. Alicja

    Nie przewidujemy dostępności Olive Green na telefonach z systemem Windows.
    Olive Green jest dostępna na telefony z Androidem oraz iOS.
    Pozdrawiamy!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>