Wujek Martina

Martin's uncle - Edmund Dehn

Bernard Willis (wujek Martina)
Aktor:
Edmund Dehn

Bernard Willis to chyba jedyna osoba, którą obchodziła przyszłość młodego Martina Willisa, i która okazała chłopakowi życzliwość.

Dla Bernarda jasne było, że jego brat i żona brata fundują Martinowi wyjątkowo paskudne dzieciństwo. Robił więc, co w jego mocy, by jak najczęściej zabierać chłopca do Old Berry, dając mu namiastkę normalnego życia rodzinnego. Sam Bernard nie miał dzieci, ale kochał Martina szczerze i z wzajemnością.

To Bernard – ciężko pracujący właściciel niewielkiej firmy – nauczył Martina wiary w siebie i niepoddawania się. Te dwie lekcje miały się okazać bardzo cenne w nadchodzących latach.

Bernard Willis (Martin’s Uncle) - Edmund Dehn

Kiedy Martin stracił Beatrice, Bernardowi było bardzo żal bratanka, jednak jego próby pocieszenia chłopaka spełzły na niczym. Był załamany, gdy Martin odmówił spotkania się z nim.

Bernard Willis (Martin’s Uncle) - Edmund Dehn

Bernard zmarł kilka lat po ślubie Beatrice. Swoją firmę transportową i dom pozostawił Martinowi. Martin, nie bez poczucia winy, sprzedał cały spadek, by mieć finansowe zabezpieczenie dla transakcji, które miały w przyszłości stać się podwaliną jego majątku.

2 wypowiedzi w “Wujek Martina

  1. guest

    He seemed to be very sensitive and family run, what a pity he already died! I hope Martin will remember him and his values!

    Odpowiedz
  2. Andzia

    Martin certainly will remember for a lifetime, what it has taught Bernard. Bernard cared much about Martin as if it was his son. He gave him a substitute for a normal family life.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>